Wielki powrót food trucków do Zgierza! Wiosenny zlot przy Parku Handlowym.

Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy czas zacząć!
30 kwietnia oraz 1, 2 i 3 maja 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Zgierzu pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez cztery dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami.
Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce na parkingu pod
Parkiem Handlowym przy ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 40.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.
Długi weekend od 30 kwietnia – 3 maja upłynie w Zgierzu pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny pod Parkiem Handlowym, gdzie odbędzie się kultowy już zlot.
Do Zgierza zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.
Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się pod galerią Parkiem Handlowym, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 40 w Zgierzu. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
On Key

Related Posts