REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

14 akcja „Nie bądź żyła… podziel się krwią” – 7.06.2014r. (patronat medialny)

W najbliższą sobotę, dokładnie 7 czerwca 2014r., odbędzie się 14 już edycja akcji honorowego oddawania krwi, niezmiennie pod nazwą „Nie bądź żyła.. podziel się krwią”, organizowana przez posła Artura Dunina wraz z pracownikami biura poselskiego oczywiście we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi Dzięki wielkiej ofiarności mieszkańców Zgierza i okolic w dotychczasowych 11 edycjach "Nie Bądź Żyła…" udało się oddać/zebrać około 115 litrów KRWI !!!

Przypominamy, druga sobota, 7 czerwca 2014r. – w godz. 10.00 – 14.00 tuż obok Biura Poselskiego Artura Dunina (naprzeciw Mc Donald’s) w Zgierzu na wszystkich chętnych, którzy będą chcieli podzielić się "cząstką siebie", będzie oczekiwał charakterystyczny KRWIOBUS Regionalnej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Łodzi.

Zapraszamy wszystkich chętnych (zdrowych i pełnoletnich) do podzielenia się tym co najcenniejsze. Portal Wirtualny Zgierz objął tradycyjnie patronat medialny nad akcją.

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.