REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

15-lecie "K2" – 15.02.2014

W sobotę 15 lutego 2014 o godzinie 16:00 w Spółdzielczym Domu Kultury „SEM”, odbędzie się Jubileuszowy Koncert z okazji 15-lecia Zespołu Tańca Nowoczesnego „K 2”. Powstanie zespołu hip-hopowego w Zgierzu było nie lada wydarzeniem i na pierwsze spotkanie (dziś nazwano by castingiem), zgłosiło się około 100 osób. Pierwszym instruktorem był Kuba Bogulewski ze Skierniewic, wicemistrz Europy w electric-boogie, który zaprowadził bardzo przyjazną atmosferę i z wielkiej rzeszy wyłonił zespół kilkudziesięciu tancerzy, którzy w imponującym tempie zaczęli zdobywać nagrody w festiwalach ogólnopolskich i regionalnych. Kolejnym choreografem była Anna Jabłońska-Teodorczyk, która podwoiła zespół i tak powstał „K 2 – Junior”. Obecnie, od trzech lat, instruktorem i choreografem jest Monika Justyńska.

W ciągu 15 lat, przez zespół przewinęło się około 300 osób, wiele z nich pracuje zawodowo w Szkołach Tańca np. Aleksandra Dworakowska, Sylwia Kucharska, Milena Zielińska.

W koncercie, oprócz występu K2 kadra i K2 – Junior można będzie powspominać i wzruszyć podczas specjalnej multimedialnej, sentymentalnej prezentacji.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.