REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

200 tulipanów dla Pań

Wczoraj obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Na ulicach można było spotkać mężczyzn podążających raźnym krokiem z jednym lub kilkoma kwiatkami. 

Okazję wykorzystał również poseł ze Zgierza – Artur Dunin, który wyruszył na miasto z wielkim bukietem czerwonych tulipanów. Wielkim bo liczącym dokładnie 200 sztuk. Obdarowane mieszkanki Zgierza, nie kryły pozytywnego zaskoczenia.  
 
To bardzo szczególny dzień dla nas mężczyzn – mówi Artur Duninsymboliczny kwiatek wręczony każdej z Pań w tym dniu jest wyrazem podziękowania za ich ciepło, uśmiech i serce okazywane namna co dzień. Od kilku lat każdego 8 marca wręczam kwiatki mieszkankom Zgierza, ale nie tylko. Byłem zdziwiony słysząc że to komunistyczne święto od ….jednej z Pań. Zwykle tego typu słowa padają od mężczyzn, którzy nie wiadomo czemu dyskredytują to święto.  
 
Na jednym z przystanków jedna z pań zapytał dlaczego poseł chodzi z kwiatami skoro do wyborów jeszcze tyle czasu – relacjonuje towarzyszący posłowi asystent Piotr Ogrodowczyk ale odpowiedź była bardzo prosta –  w ten szczególny dzień kwiatki Paniom wręcza po prostu Artur Dunin i to już od 5 lat.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a