REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

38 telewizorów trafiło do potrzebujących

 21 lipca poseł Agnieszka Hanajczyk przekazała telewizory do instytucji zajmujących się pomocą społeczną. W sumie przekazano 38 odbiorników: szesnaście trafiło do Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Pabianicach, tyle samo do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgierzu, a sześć do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głownie.

W Pabianicach prezes Tomasz Stankiewicz oprowadził posłankę po siedzibie Towarzystwa, opowiadając o podopiecznych i funkcjonowaniu ośrodka. Poseł Hanajczyk przekazała 500 zł na potrzeby Towarzystwa oraz zadeklarowała pomoc. Telewizory otrzymają osoby wyznaczone przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pabianicach.
Odbiorniki dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgierzu będą oczekiwały na nowych właścicieli w Domu Dziennego Pobytu. Trafią do najbardziej potrzebujących podopiecznych Ośrodka. Podobnie będzie w przypadku telewizorów przekazanych do Głowna.
Poseł Agnieszka Hanajczyk otrzymała telewizory od nowego właściciela hotelu i restauracji w Aleksandrowie Łódzkim, który wymienił odbiorniki na nowsze.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,