REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

7 edycja akcji "Idzie Wiosna… Przewietrz szafę"

Z radością witamy wiosnę, wypatrujemy Świąt Wielkanocnych, ale nie powinniśmy zapomnieć o tych najbardziej potrzebujących. Zima już za nami zmieniamy więc garderobę na wiosenno – letnią i często okazuje się że mamy rzeczy w które już nie ubieramy się, ponieważ są za małe, za duże, lub po prostu przestały nam się już podobać. Wielu z nas ma świadomość, że już ich nie założy i te rzeczy zalegają nam niepotrzebnie w szafie… 
 
W Biurze Poselskim Artura Dunina trwa kolejna, siódma już edycja akcji "Idzie Wiosna… Przewietrz szafę". Jeśli posiadasz niepotrzebne, ale w dobry stanie:
  • ubrania ( dla dorosłych i dla dzieci )
  • pościel
  • koce, kołdry, poduszki…
  • talerze, kubki, szklanki, sztućce…
Zebrane przedmioty zostaną przekazane jeszcze przed świętami osobom naprawdę potrzebującym, których jest nadal bardzo wiele. Dla wielu z Was pojawi się miejsce w szafie, dla nich będą to wspaniałe prezenty na święta.
 
Zapraszamy do Biura Poselskiego w poniedziałek i wtorek w godz.12.00 – 17.00 lub w inne godz. do ustalenia (tel. 42 716 06 36). Akcja trwa do 15 kwietnia 2014r., ale organizatorzy deklarują, że można przynosić również w środę i czwartek w godz. 10.00 – 15.00.

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.