REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Spotkanie w Starostwie – odpowiedź na petycję!

W związku z propozycją ze strony starostwa odnośnie losów MDK informujemy, iż dnia 27.06.2013 rok o godz. 11.00 w siedzibie Starostwa Zgierskiego, odbędzie się spotkanie przedstawicieli powiatu z rodzicami.

 
Zainteresowanych i chętnych uczestnictwem w rozmowach –  zapraszamy.
Prosimy o informację potwierdzającą przybycie na spotkanie.

Rada Rodziców przy MDK w Zgierz

Inne

Ciekawe artykuły

Jak dobrać krzesła do restauracji?

Otwarcie własnego lokalu gastronomicznego to ogromne wyzwanie, w którym każdy detal ma ogromny wpływ na końcowy sukces całego przedsięwzięcia. Choć wielu właścicieli skupia się głównie