REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Atrakcje na aukcjach zgierskiej WOŚP

Obiad z Prezydent Iwoną Wieczorek? Spotkanie w Sejmie z posłem Arturem Duninem? A może wspólne popołudnie z poseł Agnieszką Hanajczyk? To nie jedyne propozycje jakie można wylicytować na aukcjach internetowych zgierskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obsługę aukcji prowadzi w tym roku Centrum Kultury Dziecka. 

Prezydent Zgierza Iwona Wieczorek zaprosi zwycięzcę aukcji na wspólny obiad 7 czerwca 2014 – w dniu swoich urodzin. Ponieważ spotkanie wypadnie akurat w Święto Miasta Zgierza laureat będzie mógł wziąć udział w koncertach, na które ma zagwarantowane miejsce VIP.
 
Poseł Artur Dunin zabierze laureata do gmachu Parlamentu. W programie spotkania znajdą się: wizyta w poselskim hotelu, przejście przez galerię nad salą plenarną, salę kolumnową. Termin spotkania zostanie wyznaczony w czasie posiedzenia Sejmu, tak by możliwe było zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć ze znanymi politykami i dziennikarzami. Na koniec obiad z posłem w restauracji sejmowej. 
 
Z kolei poseł Agnieszka Hanajczyk uchyli rąbek swojej prywatności. Jak spędzała dzieciństwo na zgierskim osiedlu? Gdzie mieszkają jej rodzice? Gdzie aktualnie znajduje się jej miejsce zamieszkania? Co lubi i czym zajmuje się w wolnych chwilach? O tym wszystkim będzie mógł przekonać się zwycięzca licytacji, który spędzi popołudnie w domu posłanki. Zobaczy nawet jak parlamentarzystka gotuje obiad.
 
Wśród pozostałych interesujących propozycji są do wygrania: voucher na przeprawę off-roadową dla dwóch osób, przejażdżka psim zaprzęgiem, karnet open za zajęcia w CKD, autorska gra planszowa "ZAGRAJ W MIASTO" stworzona przez Stowarzyszenie TKALNIA, auto na ślub czy kupon upominkowy na dziecięcą sesję w Foto Studio Paprazzi. 
 
Wszystkie aukcje dostępne są pod adresem:
http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=15773566
 
Niesamowitą frajdę będzie mógł też sprawić motorower zbudowany specjalnie dla WOŚP przez członków Zgierskiego Klubu Motocykowego Czarne Orły. Świeżo polakierowaną maszynę można oglądać i licytować pod adresem
http://aukcje.wosp.org.pl/wosp-spider-motorower-zbudowany-dla-orkiestry-i908585
 
Polecamy także aukcje internetowej łódzkiej policji. W pierwszej do wylicytowania jest udział w dwugodzinnym patrolu drogowym z wideorejestratorem. Dodatkowo będzie można zwiedzić siedzibę Komisariatu Autostradowego Policji w Sosnowcu oraz podległe GDDKiA nowoczesne Centrum Zarządzania Ruchem w Strykowie. W drugiej z aukcji można wygrać  dzień na planie nagrywanego w Łodzi serialu „Komisarz Alex”. Zwycięzcę czeka spotkanie z aktorami wcielającymi się w role funkcjonariuszy policji. Obie aukcje dostępne pod adresem:
 
Licytując wspieramy 22 finał WOŚP, z którego środki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Inne

Ciekawe artykuły