REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Autokarowy wyjazd na mecz Polska – Chorwacja – 4.04.2014

Zapraszamy na autokarowy wyjazd na Mecz Pucharu Davisa Polska – Chorwacja. Biało-Czerwoni wystąpią w najsilniejszym składzie z Jerzym Janowiczem na czele. Tenisowa reprezentacja Polski dzięki zwycięstwu nad Rosją awansowała do drugiej rundy Grupy I Strefy Euro-Afrykańskiej rozgrywek Davis Cup by BNP Paribas. Zawody odbędą się w dniach 4-6 kwietnia 2014 r.

Wyjazd ze Zgierza odbędzie się w piątek 04.04.2014 r. o godz. 14:00. Zbiórka: Stacja Nowa Gdynia, Zgierz, ul. Sosnowa 1.
 
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: portal(małpa)wirtualnyzgierz.pl
Bilety w cenie:
Ulgowy* : 120
Rodzinny**: 120
Normalny: 135
*uczniowie i studenci do 26 lat (legitymacja szkolna/studencka wymagana)
**cena za 1 osobę przy zakupie rodzinnym (2+1, 2+2)
Cena obejmuje :
– transport: autokar
– całodzienny bilet (2 mecze singlowe)
– ubezpieczenie NNW
– opiekę pilota
 
liczba miejsc: 50. Uwaga: zgłoszenia przyjmowane są tylko do najbliższego piątku 14.03.2014 r. do godz. 15:00. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.