REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Badania kardiologiczne w Zgierzu

 Niemal 45 osób skorzystało z bezpłatnych badań kardiologicznych i konsultacji lekarskich, które odbyły się 16 czerwca w Zgierzu. Organizatorem akcji jest poseł Agnieszka Hanajczyk wraz ze Zgierskim Centrum Kardiologii Med Pro, w którego siedzibie odbywały się badania.

Pacjenci poddani byli badaniu EKG, ponadto każdej osobie zmierzono poziom cukru we krwi oraz ciśnienie. Po zakończeniu badań uzyskane wyniki były konsultowane z lekarzem. Każdy z pacjentów otrzymał od Zgierskiego Centrum Kardiologii torbę z drobnymi upominkami, a czas oczekiwania na badanie umilał poczęstunek.
Wcześniej, 8 czerwca, akcja miała swoją odsłonę w Łęczycy, gdzie przebadało się prawie 40 osób.
Badania i konsultacje cieszyły się wielkim zainteresowaniem, dlatego też poseł Agnieszka Hanajczyk i Zgierskie Centrum Kardiologii Med Pro planują kolejną odsłonę akcji.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.