REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Będzie II część młodzieżowej debaty prezydenckiej

W związku z wieloma prośbami i sugestiami Grupa ZATROPER we współpracy z redakcją portalu WirtualnyZgierz.pl postanowiła podjąć wyzwanie przeprowadzenia mini debaty pomiędzy kandydatami na prezydenta miasta Zgierza: panią Iwoną Wieczorek oraz obecnym prezydentem panem Jerzym Sokołem.
 
Jaki mówi Krystian Śmiałek, koordynator projektuChcemy jeszcze raz porozmawiać o sprawach młodzieżowych tym bardziej, że Pani Wieczorek nie skorzystała z naszego zaproszenia przed I turą wyborów prezydenckich. Liczymy na ciekawe spotkanie i rozmowę o zgierskich priorytetach w polityce młodzieżowej dwóch osób obdarzonych największym zaufaniem społecznym podczas ostatnich wyborów.
 
Debata odbędzie się już w najbliższą wtorek 30.11.2010 r. o godz. 18:40 w pizzeri CityPizzaPub, pl. Kilińskiego 9.  Zachęcamy młodzież zgierską do przysłania pytań lub tematów, które warto poruszyć w rozmowie z Iwoną Wieczorek oraz Jerzym Sokołem na adres: portal@wirtualnyzgierz.pl podając w temacie "debata". Samo spotkanie będzie miało charakter zamknięty. Natomiast materiał zostanie zarejestrowany i zaprezentowany na łamach naszego portalu.

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub