REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Będzie II część młodzieżowej debaty prezydenckiej

W związku z wieloma prośbami i sugestiami Grupa ZATROPER we współpracy z redakcją portalu WirtualnyZgierz.pl postanowiła podjąć wyzwanie przeprowadzenia mini debaty pomiędzy kandydatami na prezydenta miasta Zgierza: panią Iwoną Wieczorek oraz obecnym prezydentem panem Jerzym Sokołem.
 
Jaki mówi Krystian Śmiałek, koordynator projektuChcemy jeszcze raz porozmawiać o sprawach młodzieżowych tym bardziej, że Pani Wieczorek nie skorzystała z naszego zaproszenia przed I turą wyborów prezydenckich. Liczymy na ciekawe spotkanie i rozmowę o zgierskich priorytetach w polityce młodzieżowej dwóch osób obdarzonych największym zaufaniem społecznym podczas ostatnich wyborów.
 
Debata odbędzie się już w najbliższą wtorek 30.11.2010 r. o godz. 18:40 w pizzeri CityPizzaPub, pl. Kilińskiego 9.  Zachęcamy młodzież zgierską do przysłania pytań lub tematów, które warto poruszyć w rozmowie z Iwoną Wieczorek oraz Jerzym Sokołem na adres: portal@wirtualnyzgierz.pl podając w temacie "debata". Samo spotkanie będzie miało charakter zamknięty. Natomiast materiał zostanie zarejestrowany i zaprezentowany na łamach naszego portalu.

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od