REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bezpłatne spotkanie z firmą Edison – korzyści fotowoltaiki

Jako firma Edison Energia serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Zgierz  na spotkanie, które ma na celu przybliżenie Państwu tematu fotowoltaiki.

Spotkanie odbędzie się 20.02.2020 17.00 w "Miejski Dom Kultury Zgierz, ul Mielczarskiego 1, 95-100 Zgierz"
Temat ten wiążę się z wieloma błędnymi informacjami oraz opiniami, które są wielokrotnie powielane.

Naszym celem jest przedstawienie mieszkańcom rzetelnych informacji związanych z szeroko rozumianą fotowoltaiką, aby świadomie mogli podjąć decyzję o własnej instalacji fotowoltaicznej.
 
Pokażemy główne korzyści ekologiczne, a przede wszystkim ekonomiczne, które niesie za sobą posiadanie paneli fotowoltaicznych. Porozmawiamy również o dofinansowaniu MÓJ PRĄD, uldze termomodernizacyjnej, a także innych formach finansowania, aby każdy mógł pozwolić sobie na własną instalację fotowoltaiczną.
 
Ponadto podczas konferencji będą Państwo mogli zapytać naszych ekspertów o nurtujące pytania odnośnie fotowoltaiki. Po więcej informacji zapraszam na stronę internetową http://www.edisonenergia.pl/spotkania. Do zobaczenia na spotkaniu! Wydarzenie również dostępne na FB.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają