REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bluesman Wolf Mail zagra koncert W Dobrym Tonie

 Zapraszamy na lutowy koncert W Dobrym Tonie. Już 3 lutego, o godz. 19.00 wystąpi kanadyjski blues rockowy gitarzysta i wokalista Wolf Mail.

Artysta nagrał 6 autorskich albumów dystrybuowanych w 26 krajach i na wszystkich kontynentach. Urodził się w Montrealu, dorastał w Kalifornii i na Południu Francji. Na gitarze zaczął grać w wieku lat 10, zainspirowany twórczością Elmore’a Jamesa i John Lee Hookera. Jego koncerty cieszą się popularnością nie tylko w Ameryce ale i w Japonii, Rosji i na Bliskim Wschodzie.
W Zgierzu w składzie zespołu towarzyszącego znajdą się: Łukasz Gorczyca – bass i Tomek Dominik – perkusja.
Przypominamy, że w koncercie będzie mogło uczestniczyć tylko 60 osób. Bilety w cenach 15 zł ulgowe i 25 zł normalne można nabyć w MOK-u już od 21 stycznia.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,

Czym różni się procesor Intel Core i3 od i5?

CPU, centralna jednostka obliczeniowa lub po prostu procesor, to jeden z najbardziej istotnych podzespołów każdego komputera. Jego podstawowe zadanie to interpretowanie wszystkich podejmowanych na urządzeniu