REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bmw wjechało wprost pod tira

Cztery osoby w tym dwoje dzieci doznało ciężkich obrażeń w wyniku wypadku, do jakiego doszło 12 maja około godz. 17.15 na drodze krajowej nr 14 w Bratoszewicach. Aktualnie zgierscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. 

Kierujący samochodem osobowym marki bmw jadąc z kierunku Głowna z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na prawe pobocze i tracąc panowanie nad pojazdem obrócił się w prawą stronę, a następnie sunąc bokiem powrócił na jezdnię i uderzył w przód nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku samochodu ciężarowego marki Mercedes z naczepą.
 
W bmw oprócz 23 – letniego kierującego podróżowało trzech pasażerów: 22 – letnia kobieta i dwoje dzieci – chłopiec i dziewczynka. Wszyscy członkowie rodziny są obywatelami Rumunii. Z ciężkimi obrażeniami ciała do łódzkich szpitali śmigłowcem został przetransportowany chłopiec i jego 22 – letnia matka, karetką na Sporną w Łodzi trafiła dziewczynka. Z urazem mózgowo – czaszkowym do szpitala w Zgierzu został przewieziony 23 – latek. 
Ciężarowym mercedesem kierował 29 – letni obywatel Białorusi. Badanie na alkosensorze wykazało, że był trzeźwy.
 
Wypadek spowodował znaczne utrudnienia w ruchu. Korek na drodze w obu kierunkach udało się rozładować dopiero w godzinach wieczornych. 
 

Inne

Ciekawe artykuły