REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Caritas zbiera dary dla Bogatyni

W niedzielę 15.08.2010 r. w kościołach archidiecezji łódzkiej odbędzie się zbiórka darów dla ofiar powodzi w Bogatyni. Łódzka Caritas obecna będzie podczas mszy świętych odprawianych w tym dniu. Potrzebne są artykuły chemiczne, woda pitna, artykuły spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia (np. konserwy w puszkach). 
 
Jednak najbardziej poszukiwane są artykuły chemiczne służące do usuwania skutków powodzi. W szczególności chodzi o środki czystości i higieny, środki do dezynfekcji wody i pomieszczeń, środki do dezynsekcji, buty gumowe, rękawice robocze, wiadra, miski, łopaty, szczotki, miotły, ścierki i ręczniki.
 
Zebrane dary trafią do Magazynu Pomocy Żywnościowej i Rzeczowej Caritas Archidiecezji Łódzkiej w Łodzi, przy ul. Wólczańskiej 108 (tel. 42 637 53 03). 
 
Łódzka Caritas poszukuje również osób, które chciałby użyczyć samochodów ciężarowych do transportu darów. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają