REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Czeka nas bardzo pogodny weekend

Ostatnimi czasy pogoda raczej nie sprawiała nam zbyt wielkiej przyjemności. Od rana mieliśmy do czynienia z zamgleniami oraz niską temperaturą, a za dnia unosząca się wilgoć skutecznie odcinała dostęp do promieni słonecznych.

Przy okazji najbliższego weekendu pogoda pozwoli nam podładować życiowe akumulatory. Już w piątek będziemy dostawać się pod działanie bardzo silnie rozbudowanego wyżu rosyjskiego. Podobnie będzie od zachodu, gdzie również stacjonował będzie wyż. Da nam to na pewno piękną, słoneczną i w miarę ciepłą pogodę. Niebo powinno już jutro rozpogodzić się do czystego błękitu. Temperatura w piątek sięgnie +8 stopni, w sobotę oraz niedzielę +10, natomiast najcieplej będzie w poniedziałek kiedy to temperatura w Zgierzu powinna sięgnąć aż +14 stopni. Pogoda aura powinna potrzymać aż do przyszłego czwartku, kiedy to do głosu dojdą ośrodki niskiego ciśnienia znad Atlantyku, a ich fronty popsują pogodę w Polsce, także centralnej.

Zachęcamy bardzo do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu gdyż każda chwila ze słońcem potrafi z największego ponuraka zrobić optymistę.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,