REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Czym kierować się przy zakupie CB radia? (artykuł sponsorowany)

Za oknem widać wiosnę. Zbliża się więc czas wzmożonych wyjazdów i podróży, a także kontroli policyjnych. W drodze z pewnością przyda nam się CB radio. Na co zwrócić uwagę kupując nowy sprzęt? Czy drożej zawsze znaczy lepiej?

Przed wybraniem się do sklepu warto użyć wyszukiwarki internetowej i poczytać opinie na temat radiotelefonów oferowanych przez producentów. Bardzo pomocne okażą się wszystkie fora o tej tematyce, gdzie opinie między sobą wymieniają nie tylko zwykli użytkownicy CB, lecz przede wszystkim ich prawdziwi pasjonaci.
 
Istnieje przekonanie, że drożej = lepiej. To prawda, zazwyczaj tak jest. Nie znaczy to jednak, że na radioodbiornik musimy wydać fortunę. Przyzwoity zestaw (radio i antena) możemy kupić już od około 350 zł. Nie dajmy się jednak skusić niskim cenom w marketach. Produkty za równowartość 200 zł nie będą działać dobrze. Istnieją także sklepy internetowe mające w sprzedaży CB radia i wszystkie akcesoria potrzebne do jego poprawnego montażu. Jednym z nich jest KONEKTOR, z siedzibą w sąsiadującej ze Zgierzem Łodzi. Atrakcyjna oferta oraz profesjonalizm sprzedawców gwarantują stuprocentowe zadowolenie. Salon sprzedaży znajduje się przy ul. Inflanckiej 65 i oferuje nie tylko sam sprzęt, ale także jego fachowe zamontowanie oraz serwis. Ofertę sklepu zobaczymy nie tylko na żywo – odwiedzając sklep. KONEKTOR obecny jest również w internecie. Nie wychodząc z domu możemy wybrać interesujący nas sprzęt – wystarczy odwiedzić stronę: http://www.konektor5000.pl lub korzystając ze znanego portalu aukcyjnego kupić wybrany radiotelefon – http://allegro.pl/show_user.php?uid=22568773
 
Sklep KONEKTOR to przede wszystkim rzetelne i szybkie zakupy – jeżeli wybierzemy dostawę do domu – czas jej realizacji to tylko 24h! Rzetelność sklepu potwierdzają użytkownicy największego w polskiej sieci forum o tematyce CB.
 
Specjalnie dla czytelników portalu WirtualnyZgierz.pl sklep przygotował promocję – do końca sierpnia rabat 20% na wszystkie usługi serwisowe. Wystarczy podać hasło: „Wirtualny Zgierz”, aby skorzystać z upustu.
 
CB radio to szereg informacji o sytuacji drogowej, ostrzeżenie przed patrolem policji, a nawet nawigacja (pomoc innych kierowców w dojechaniu do celu). Kosztuje tyle co mandat, więc warto skusić się na taki gadżet do naszego samochodu.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność