REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Designerskie modele sof dla ceniących sobie jakość i wygodę na najwyższym poziomie (artykuł sponsorowany)

Fabryka mebli Gala Collezione oferuje szeroki wybór eleganckich oraz komfortowych mebli, dzięki którym z łatwością nadasz swoim pomieszczeniom wyjątkowy charakter. Systemy modułowe są dedykowane wszystkim tym, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania. Klienci, którym zależy nie tylko na eleganckim wnętrzu, ale pragną również, by było ono zaaranżowane w sposób wygodny i funkcjonalny, na pewno będą zadowoleni z produktów marki Gala Collezione.
 
Sofa z barkiem? Czemu nie.
 
Rzeczy codziennego użytku, takie jak okulary, książki, gazety, mogą wprowadzać do pomieszczenia lekki chaos. Potrzebne jest też miejsce na przechowywanie sprzętu elektronicznego. Piloty do telewizora, zestawów stereo, dekoderów telewizji satelitarnej, odtwarzaczy blu – ray – leżące na wierzchu nie wyglądają estetycznie. Zakup kolejnej komody czy stolika to nie tylko dodatkowy wydatek, ale również kolejny element do umieszczenia w salonie. Może on skutecznie zabierać cenną przestrzeń i sprawiać, że pomieszczenie będzie wydawało się mniej przestronne. Doskonałym rozwiązaniem są barki, w które warto wzbogacić mebel konfigurowany z elementów systemu modułowego. Naprzeciw wymaganiom klientów wychodzi marka Gala Collezione. Bary w sofach są wyposażone w różnego rodzaju pojemniki i schowki, które znacznie pomagają utrzymać porządek w pokoju i mogą służyć jako wygodne miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów, na przykład takie z wysuwaną szufladą lub otwierane do góry. Sam zdecyduj, które rozwiązanie jest dla Ciebie odpowiednie.
 
Wygoda na pierwszym miejscu
 
Wiele funkcji, które posiadają narożniki oraz sofy może podnieść poziom wypoczynku, a co więcej, sprawić, że zaoszczędzimy więcej miejsca. Rozkładane sofy i narożniki firmy Gala Collezione, wyposażone w funkcje spania umożliwiają okazjonalne przenocowanie w salonie gości. W takim modelu znajdują się duże skrzynki, w których możesz przechowywać pościel przeznaczoną dla odwiedzających Cię. Pojemnik na pościel gwarantuje, że używane raz na jakiś czas poduszki, kołdry czy koce będą miały swoje stałe miejsce, do którego będziesz mieć zawsze swobodny dostęp. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz więcej przestrzeni, np. w garderobie. Oczywiście w takich pojemnikach możesz przechowywać przedmioty codziennego użytku według własnego uznania. Wielkim atutem jest łatwość użytkowania pojemników na pościel. Otwierają się one w bardzo prosty sposób – wystarczy unieść siedzisko do góry.
 
Produkty marki Gala Collezione są stworzone z myślą o tych klientach, którzy doceniają funkcjonalność mebla. Dzięki takim meblom mamy możliwość między innymi efektywniejszego wykorzystania przestrzeni w pokoju dziennym.

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a