REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dzień Kobiet w Kinie Charlie

Nic to, że dzień ten kojarzy się z czerwonym goździkiem, Kino Charlie świętuje. Wraz ze Strefą Kobiet Fitness & Beauty oraz Gutek Film zaprasza na pierwsze w Łodzi pokazy przedpremierowe filmu "Żona doskonała". Uczta filmowa pełna wysmakowanych wnętrz i doskonałych strojów, a przede wszystkim z francuskim polotem i błyskotliwymi dialogami w wykonaniu samej Catherine Deneuve oraz Gérard Depardieu.

Takiej okazji nie można przegapić. Pełna naturalnego wdzięku i lekkości najnowsza komedia twórcy "8 Kobiet" – François Ozona tylko w kinie Charlie,które zaprasza o godz. 19.00 oraz 21.00 na salę studyjną. Już można rezerwować bilety w cenie 16/14 zł.
 
Ponadto dla wszystkich Pań, które odwiedzą Kino Charlie na inne seanse filmowe bilet w cenie 12zł oraz prezent od Strefa Kobiet Fitness & Beauty – gratisowa wejściówka na fitness.
 
Przed seansem "Żony doskonałej" o godz. 19.00 oraz 21.00 kino zaprasza na konkursy, w których będzie można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody od Strefy Kobiet Fitness & Beauty; m.in: AGE Smart – Multiwitaminowy zabieg ujędrniający, Kamienna Czakra – Masaż kamieniami, Wakacje na Bora Bora – regenerujący masaż olejem kokosowym… a także najnowsze premiery DVD od Gutek Film, oraz zaproszenia do Kina Charlie.
 
Dodatkowo polecamy wszystkim Paniom Skin Baru, czyli kosmetyki zamiast drinków – mini zabieg pielęgnacyjny pod okiem kosmetyczki, która oceni cerę, dobierze odpowiednie kosmetyki i pokaże krok po kroku jak ich używać. Niecodzienna atrakcja – z zabiegu jak i konsultacji z kosmetyczką będzie można skorzystać od godziny 16.30 na terenie Kawiarenki Filmowej.
 

Inne

Ciekawe artykuły