REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dzierżawa kopiarek (artykuł sponsorowany)

Przepłacanie za drukowanie!

Większość przedsiębiorstw nie zastanawia się nad kosztem druku w swoim otoczeniu uważając, że wystarczy kupować zamienne tonery i części do swoich urządzeń będąc przekonanym, że dobrze gospodarują swoimi pieniędzmi. Prawda jest jednak zupełnie inna. Do zagadnienia druku w firmie można podejść zupełnie inaczej.

Firma Amagraf na podstawie audytów przeprowadzonych w różnych środowiskach biznesowych postanowiła wprowadzić unikatową, “elastyczną” ofertę dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych popularnie nazywanych kserokopiarkami. Główną zaletą rozwiązania jest możliwość korzystania z nowoczesnych urządzeń bez konieczności ich kupowania.

Po wybraniu najbardziej odpowiadającej konfiguracji urządzenia sami decydują Państwo jaką kwotę przeznaczyć co miesiąc na jego dzierżawę.

Otrzymujecie Państwo comiesięczną fakturę, którą można odliczyć jako koszt uzyskania przychodu.

Jeśli są Państwo zainteresowani wydzierżawieniem kserokopiarki zapraszamy do kontaktu przez email: [email protected] lub telefonicznie pod numerem 42 716 99 99. Na hasło "wirtualny zgierz" przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną. Zapraszamy do testów urządzeń w siedzibie naszej firmy Amagraf przy ulicy Struga 23.

Źródło: http://amagraf.pl

Inne

Ciekawe artykuły