REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Festiwal "Młodych Bajanie" – 28.11.2014

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu po raz kolejny organizuje Ogólnopolski Festiwal Wokalno – Plastyczny „Młodych Bajanie”, który składa się z konkursu wokalnego i plastycznego.

W tym roku Festiwal odbędzie się w dn. 28 listopada 2014 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu przy ul. Długiej 42 (decyzją organizatorów Festiwal będzie jednodniowy).

Podczas Festiwalu jury przesłucha solistów i zespoły wokalne zakwalifikowane do konkursu na podstawie nadesłanych utworów demo. Po przesłuchaniach odbędą się warsztaty wokalne oraz gala finałowa, podczas której wystąpią zwycięzcy. Tegoroczne warsztaty wokalne dla młodych artystów poprowadzi Magda Ptaszyńska, która również zasiądzie obok Piotra Adamusa i Zbigniewa Piotrowskiego w jury konkursu.

Finałowi konkursu wokalnego towarzyszyć będzie pokonkursowa wystawa nagrodzonych prac plastycznych. Temat tegorocznej edycji konkursu brzmiał: „W mojej głowie…”. Na konkurs wpłynęło 550 prac, spośród których jury w składzie: Aneta Młynarczyk, Hanna Łuczak i Tadeusz Gazda wyłoniło 20 laureatów.

Lista uczestników zakwalifikowanych do konkursu wokalnego oraz laureatów konkursu plastycznego dostępna jest na stronie www.mdkzgierz.pl

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.