REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Food trucki wracają do KONSTANTYNOWA ŁÓDZKIEGO – smaczne pożegnanie lata

8, 9 i 10 października 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Konstantynowie zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie parking supermarketu.

Food trucki przyjadą do Konstantynowa Łódzkiego by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 8-10 października. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Konstantynowa ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. 

Organizatorem zlotu jest Kaufland Konstantynów Łódzki i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce. 

Zlot odbędzie się na parkingu Kauflanda, przy ul. Spółdzielczej 1. 

 

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 Piątek: 12:00- 21:00

 Sobota: 12:00-21:00

 Niedziela 12:00-20:00

LISTA FOOD TRUCKÓW!

  • Pan Burger – amerykańskie burgery!
  • Le mini lemoniada- lemoniada molekularna!
  • PAN FRYTA- frytki belgijskie!
  • Viva Mexico- meksykańska quesadilla!
  • Sweet Donuts- słodziutkie mini donuty!
  • Czarros- hiszpańskie churros!
  • Meat Pastrami- amerykańskie kanapki z pastrami!
  • Shinsen Ramen- boski ramen!
  • Pulled Burger Truck- kanapki z szarpaną wieprzowiną !
  • Azje zjem- bułeczki bao i pierogi dim sum!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/597139557962602?ref=newsfeed

 

 
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wprowadź firmę na rynki zagraniczne

Do marca 2022 roku trwa rekrutacja do projektu Export Influencer, który jest skierowany do łódzkich firm MŚP. Przedsiębiorstwa z tego sektora dzięki udziałowi w projekcie

Droga Wojewódzka Nr 713 Oddana Do Użytku

1 października w Popielawach w powiecie tomaszowskim odbył się rodzinny piknik. Na jego uczestników czekała moc atrakcji, m.in. poczęstunek od Kół Gospodyń Wiejskich, czy koncerty

Bogata Oferta Szkoleń Dla Przedsiębiorców

To jest niezwykle produktywna jesień dla beneficjentów Funduszy Europejskich. Zarówno obecnych, jak i przyszłych. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przygotował dla nich bowiem bogatą ofertę szkoleń,