REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Food trucki wracają do KONSTANTYNOWA ŁÓDZKIEGO – smaczne pożegnanie lata

8, 9 i 10 października 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Konstantynowie zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie parking supermarketu.

Food trucki przyjadą do Konstantynowa Łódzkiego by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 8-10 października. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Konstantynowa ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. 

Organizatorem zlotu jest Kaufland Konstantynów Łódzki i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce. 

Zlot odbędzie się na parkingu Kauflanda, przy ul. Spółdzielczej 1. 

 

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 Piątek: 12:00- 21:00

 Sobota: 12:00-21:00

 Niedziela 12:00-20:00

LISTA FOOD TRUCKÓW!

  • Pan Burger – amerykańskie burgery!
  • Le mini lemoniada- lemoniada molekularna!
  • PAN FRYTA- frytki belgijskie!
  • Viva Mexico- meksykańska quesadilla!
  • Sweet Donuts- słodziutkie mini donuty!
  • Czarros- hiszpańskie churros!
  • Meat Pastrami- amerykańskie kanapki z pastrami!
  • Shinsen Ramen- boski ramen!
  • Pulled Burger Truck- kanapki z szarpaną wieprzowiną !
  • Azje zjem- bułeczki bao i pierogi dim sum!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/597139557962602?ref=newsfeed

 

 
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a