REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Gala Sportów Walki Ring XF

 5 marca 2011 roku w Zgierzu odbędzie się Gala Sportów Walki "Ring XF". Miejsce imprezy: hala MOSiR, ul. Wschodnia 2. 

Gala MMA "ring xf" (www.ringxf.pl) uważna jest za jedną z czołowych gal w Polsce. Będzie to imreza na wysokim poziomie sportowym i widowiskowym, z udziałem czołowych zawodników z rankingu MMA. Gala ta różni się od poprzednich. Tym razem połowa dochodu z gali  zostanie przeznaczona zarówno na dzieci jak i dorosłych chorych na raka. 
 
Organizatorem gal z cyklu "Ring XF" są właściciele klubu "Gracie Barra Łódź", Joanna i Marcin Rogowscy, którzy od lat związani są ze sportami walki prowadząc w Łodzi jeden z największych i najlepszych klubów sportów walki w Polsce. 
 
Gale Sportów Walki z cyklu "Ring XF" są nowym przedsięwzięciem na polskim rynku MMA i mają stanowić miejsce, gdzie szerokiej publiczności będą mogli zaprezentować się najlepsi polscy zawodnicy w konfrontacji z zawodnikami MMA z czołówki europejskiej, a nawet światowej. 
 
 Cykl gal "Ring XF" został rozpoczęty pierwszą galą zatytułowaną "Ring XF – Pierwsze starcie", która odbyła się w dniu 13 marca 2010 r. w Zgierzu. 
 
fot. Magdalena Stępień, Foto Studio Paparazzi 
 
Patronat nad 3 edycją gali „RING XF” objęły:
 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają