REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Giełda pracy w biurze poselskim Agnieszki Hanajczyk 26 i 30.06.2014

W dniach 26 i 30 czerwca poseł Agnieszka Hanajczyk wspólnie z Punktem Pośrednictwa Pracy w Aleksandrowie Łódzkim organizuje giełdy pracy. Tym razem pracodawcy poszukują osób na stanowiska produkcyjne w dużych rozwijających się przedsiębiorstwach. Z giełdy mogą skorzystać wszyscy zainteresowani, również osoby uczące się, poszukujące zatrudnienia tylko na okres wakacji. 

Dnia 26 czerwca o godz. 13.00 zaplanowane jest spotkanie z przedstawicielem firmy WND Okna w Rąbieniu, zaś 30 czerwca o godz. 12.00 zaplanowane jest spotkanie z przedstawicielem firmy CORNING w Strykowie (praca na stałe i okres wakacyjny)

Ponadto dnia 26.czerwca od godziny 12:00 zapraszam na KIERMASZ OFERT PRACY, kierowany do wszystkich zainteresowanych, bezrobotnych. 

Giełdy pracy odbędą się w Birze Poselskim Agnieszki Hanajczyk w Aleksandrowie Łódzkim, ul. 11-go Listopada 3 natomiast na Kiermasz Ofert Pracy zapraszamy do Punktu Pośrednictwa Pracy w Aleksandrowie Łódzkim, ul. 11-go Listopada 3.

W celu zapisania się na giełdę pracy, zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem: 42 239 85 06

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,

Czym różni się procesor Intel Core i3 od i5?

CPU, centralna jednostka obliczeniowa lub po prostu procesor, to jeden z najbardziej istotnych podzespołów każdego komputera. Jego podstawowe zadanie to interpretowanie wszystkich podejmowanych na urządzeniu