REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Gmina Zgierz na targach – Regiony Turystyczne Na Styku Kultur

W dniach 25-27 lutego 2011 r. w łódzkiej Hali Expo odbyły się XVII Międzynarodowe Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Uczestniczyło w nich ponad 170 wystawców z Polski i z zagranicy m.in. z Czech, Rosji, Niemiec, Ukrainy i Węgier. 

Udział w targach wzięła również Gmina Zgierz, która wraz z Fundacją Rozwoju Gmin „PRYM” prezentowała swoją ofertę na wspólnym stoisku województwa łódzkiego, pod szyldem „Łódź i Region Łódzki”. 
 
W otwarciu imprezy uczestniczyli kierownicy referatów: Rozwoju i Promocji Gminy Wioleta Głowacka i Oświaty, Kultury i Sportu Cezary Piotrowski oraz Prezes Fundacji „PRYM” Jolanta Pęgowska. Oficjalnego otwarcia XVII edycji targów dokonali Jolanta Chełmińska – Wojewoda Łódzki, Dariusz Klimczak – Członek Zarządu Województwa Łódzkiego, Agnieszka Nowak – Wiceprezydent Miasta Łodzi oraz Ryszard Bonisławski – Dyrektor Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi
 
Odwiedzający targi otrzymywali materiały informujące o atrakcjach i ofertach turystycznych z Gminy Zgierz i obszaru działania Fundacji. Dodatkowo w piątek Maciej Wrzesiński, pracownik Referatu Rozwoju i Promocji Gminy oraz pracownicy „PRYM-u”, przebrani w ludowe stroje, udzielali zainteresowanym szczegółowych informacji, zachęcali do odwiedzenia naszych gmin i wymieniali się doświadczeniami z przedstawicielami innych samorządów i organizacji.
 
Więcej zdjęć na:

Inne

Ciekawe artykuły