REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

House Music Village Uniejów 2010

 21.08.2010 r. w mieście Uniejów odbędzie się pierwsza edycja Imprezy pod nazwą " House Music Village 2010". Projekt eventu powstał z myślą o mieszkańcach miast i gmin województwa łódzkiego. Zamysłem Organizatorów jest umożliwienie wszystkim chętnym zabawę za darmo w rytm najnowszych utworów house z europejskich scen klubowych. 

Organizatorzy zapewniają, że będzie to niezapomniane wydarzenie. Aby zaspokoić gusta wszystkich odwiedzających plażę nad Wartą w Uniejowie, impreza została podzielona na dwie łączące się ze sobą części. Pierwsza z nich, to zaczynający się w samo południe "Event z muzyką House". Podczas jego trwania będzie możliwość wygrania wielu cennych nagród, takich jak odlotowy Opel Speedster Cabrio na weekend, czy też nocleg w Komnacie Książecej w Zamku Uniejowskim.

To tylko kropla w morzu atrakcji, jakie zostały przygotowane dla Uczestników HMV 2010. W programie Imprezy, każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie – od pokazów tańca i konkursów po emocjonujące "Wybory Miss"

O 21.00 zaczyna się druga część HMV2010 – całonocna impreza do samego świtu. Jest to wyjątkowa odsłona najnowszych kawałków muzyki house wprost ze scen klubowych Polski i Europy. 

Specjalnie dla Was zagrają: 

ALAN WHITE, PRIMO MILLA, JORDY JAY, KRISTOFF, DOMIN, PSYQ, MERCUS

W trakcie imprezy pokaz laserów i moc dobrej zabawy. 

Impreza zaczyna się już o godz. 12.00 i rozpocznie się konkursem. Następnie wystartują Dj-e z muzyką elektroniczną. W międzyczasie odbędą się kolejne konkursy. Jako wydarzenia poboczne towarzyszyć będą gry „w siatkówkę parami”, nauka układów fitness i kroków tańca modern. Właściwa impreza zaczyna się o godz.  21.00 i potrwać ma do 2, a nawet do 4 w nocy. O godz. 23.00 będzie miał miejsce konkurs główny „Hasło promujące imprezę w następnym roku”. Do wygrania będą wartościowe nagrody.

Uniejów to urokliwa miejscowość położona w odległości 50 km od Zgierza. Oprócz rynku starego miasta warto odwiedzić Zamek oraz Kasztel rycerski. Atrakcją regionu jest kompleks "Termy Uniejów". Portal WirtualnyZgierz.pl objął patronat medialny nad imprezą HMV 2010. Organizatorami są  P.G.K. "Termy Uniejów" Sp. z o.o. w Uniejowie oraz  Agencja Reklamowa "Promocja". Więcej informacji na www.hmv2010.iscool.pl oraz na  www.termyuniejow.pl 
  

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają