REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

I Bal Charytatywny na rzecz budowy Hospicjum Stacjonarnego w Zgierzu – 24.01.2015

Zapraszamy Państwa na bal na rzecz budowy Hospicjum Stacjonarnego, który odbędzie się 24 stycznia 2015 r. o godz. 20.00 w sali bankietowej BALENTINO w Zgierzu, ul. Piątkowska 83R. 

W programie przewidujemy m.in.: wspaniałą zabawę przy muzyce zespołu Magnum (który zagra charytatywnie) doskonałe menu, aukcję dobroczynną, czekoladowe tango.

Cena zaproszenia: 175 zł od osoby. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 stycznia 2015 r. Zaproszenia można nabyć w siedzibie NZOP przy Stowarzyszeniu Hospicjum im. Jana Pawła II, ul. A. Struga 2-4, Zgierz. Liczba miejsc ograniczona.

Tym samym zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszej inicjatywy w każdej postaci. Mile widziane będą przedmioty na loterię fantową i licytację. Wszystkim Darczyńcom oficjalnie podziękujemy podczas balu, na naszej stronie internetowej i fb.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.