REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

II Jesienny Turniej Bajkowych Strof – 28.10.2010

II Jesienny Turniej Bajkowych Strof pod honorowym patronatem Jeża spod miasta Zgierza.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie adresowanym do dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) z terenu miasta i gminy Zgierz, który odbędzie się w Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu, w dniu 28 października 2010 roku o godz. 10.00.
 
Celem konkursu jest: 
– propagowanie wartościowej poezji dziecięcej, 
– rozwijanie zdolności artystycznych najmłodszych dzieci, 
– przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci, które nie uczęszczają do placówek przedszkolnych, 
– promocja symbolu miasta Zgierza – Jeża spod miasta Zgierza. 
 
Autorem, który ma zainspirować dzieci, ich opiekunów oraz wychowawców podczas "II Jesiennego Turnieju Bajkowych Strof" będzie Pani Maria Konopnicka, z okazji przypadającej w tym roku setnej rocznicy śmierci poetki.
 
W programie "II Jesiennego Turnieju Bajkowych Strof" organizatorzy zaplanowali oprócz części konkursowej (plastycznej i teatralnej), wernisaż najlepszych prac plastycznych w Galerii CKD, zabawy i zdjęcia z Jeżem ze Zgierza oraz program teatralny.
 
Zgłoszenie udziału we wszystkich kategoriach i częściach konkursu należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres: Centrum Kultury Dziecka, ul. Rembowskiego 17, 95-100 Zgierz, do 30 września 2010 r . W przypadku zgłoszenia pracy plastycznej musi być ona dostarczona do Organizatora w nieprzekraczalnym terminie do 11 października 2010 r.
 
Patronat medialny: www.dzieciwlodzi.pl
 
Karolina Miżyńska 
Centrum Kultury Dziecka 
tel. 503 124 638 
 

Inne

Ciekawe artykuły