REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Indywidualne podejście dietetyka sukcesem w walce z nadwagą (artykuł sponsorowany)

Decydując się na odchudzania często zapominamy o poznaniu prawdziwej przyczyny naszych problemów z wagą. A to właśnie poznanie genezy nadwagi i  indywidualne dopasowanie programu odchudzania pozwala nam skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów.

Oto 5 najczęstszych problemów, z którymi spotykają się dietetycy Naturhouse w swoich gabinetach: kilogramy po ciąży, nieprawidłowa dieta wynikająca ze stresującej pracy, niezdrowy tryb życia prowadzony głównie przez mężczyzn, przybieranie na wadze w okresie menopauzy oraz niezdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci i młodzieży.
 
W każdym z tych przypadków skutek jest jeden – nadwaga, ale jej przyczyny różnią się. Dlatego inaczej powinna wyglądać kuracja odchudzająca u młodych mam, kiedy to m.in. powinniśmy zadbać o uzupełnienie w naszym organizmie niedoborów żelaza, które pojawiają się w czasie ciąży lub karmienia. Osoby prowadzące stresujący tryb życia powinny spożywać produkty bogate w magnez, który prawidłowo wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego w naszym organizmie. W okresie menopauzy, kiedy to metabolizm pracuje na wolniejszych obrotach warto postawić na regularne posiłki w ciągu dnia, dzięki, którym nie odczujemy głodu. Natomiast najlepszym rozwiązaniem problemu nadwagi u dzieci jest jak najszybsza reakcja rodziców i wprowadzenie zasad zdrowego żywienia dla całej rodziny.
 
W wielu przypadkach własna motywacja jest niewystarczająca do osiągnięcia sukcesu. Brak nam również wiedzy w zakresie prawidłowego żywienia . Warto wtedy skorzystać z pomocy specjalisty. 
 
Jeżeli nie mieliśmy nigdy okazji spotkać się z dietetykiem lub chcielibyśmy znaleźć sposób aby na zawsze pożegnać zbędne kilogramy możemy skorzystać z bezpłatnych konsultacji u dietetyka Naturhouse w ramach ogólnopolskiej akcji INDYWIDUALNY PROGRAM ODCHUDZANIA. – Na bezpłatne konsultacje z pomiarami składu ciała i oceną sposobu odżywiania można umówić się w okresie od 20 lutego do 20 kwietnia w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Zgierzu przy ul 3 Maja 4 – zachęca dietetyczka Gabriela Tokarek.
 
Wystarczy kliknąć w poniższy link i wypełnić formularz:
 
lub umówić się telefonicznie:
 
ul. 3 Maja 4
95-100 Zgierz
tel. 42 718 03 60
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Środa: 11:00 – 19:00
Wtorek: 8:00 – 16:00
Czwartek: 8:00 – 17:00 
Piątek: 8:00 – 15:00
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a