REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

IV Rajd Hospicjum „Lubię Pomagać”

Gimnazjum Nr 1, Powiatowe Centrum Wolontariatu Hospicyjnego przy Stowarzyszeniu Hospicjum im. Jana Pawła II, Urząd Miasta Zgierza oraz PTTK zapraszają na IV Rajd Hospicjum "Lubię Pomagać". Ruszamy na trzech trasach w sobotę, 8 października br, z metą w Gimnazjum Nr 1 w Zgierzu (ul. A. Musierowicza 2).

Udział w Rajdzie należy zgłaszać, dokonując jednocześnie wpłaty w Sekretariacie Szkoły Gimnazjum nr 1 w Zgierzu (ul. Musierowicza 2), telefon: 42 716 27 67 (grupy spoza Zgierza mogą dokonać wpłaty na starcie); Wpisowe na rajd wynosi 5 zł. 
W zgłoszeniu należy podać numer trasy, na której chcemy wędrować. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń – 3 października 2011 r. do godz. 14:00.
 
Trasa 1 (dla maluchów – ok. 2 km)
Przystanek autobusowy ul. Długa ( w stronę osiedla 650 lecia.) – Park Miejski – Gimnazjum Nr 1
Start: 11.00-11.15
 
Trasa 2 (ok. 8 km)
SP 3 – Przygraniczna – Malinka – Czosnowska – Gimnazjum nr 1 
Start: 10.45-11.00 – przystanek autobusu nr 5 – ul. Szczawińska (przychodnia)
Trasa 3 (ok. 10 km) 
MKT rondo Rosanów – Rosanów – ul. Ciosnowska – Gimnazjum nr 1 
Start: 10.00-10.15 – przystanek tramwajowy Helenówek
 
Regulamin rajdu na www.zgierz.pttk.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a