REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

IV Rajd Hospicjum „Lubię Pomagać”

Gimnazjum Nr 1, Powiatowe Centrum Wolontariatu Hospicyjnego przy Stowarzyszeniu Hospicjum im. Jana Pawła II, Urząd Miasta Zgierza oraz PTTK zapraszają na IV Rajd Hospicjum "Lubię Pomagać". Ruszamy na trzech trasach w sobotę, 8 października br, z metą w Gimnazjum Nr 1 w Zgierzu (ul. A. Musierowicza 2).

Udział w Rajdzie należy zgłaszać, dokonując jednocześnie wpłaty w Sekretariacie Szkoły Gimnazjum nr 1 w Zgierzu (ul. Musierowicza 2), telefon: 42 716 27 67 (grupy spoza Zgierza mogą dokonać wpłaty na starcie); Wpisowe na rajd wynosi 5 zł. 
W zgłoszeniu należy podać numer trasy, na której chcemy wędrować. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń – 3 października 2011 r. do godz. 14:00.
 
Trasa 1 (dla maluchów – ok. 2 km)
Przystanek autobusowy ul. Długa ( w stronę osiedla 650 lecia.) – Park Miejski – Gimnazjum Nr 1
Start: 11.00-11.15
 
Trasa 2 (ok. 8 km)
SP 3 – Przygraniczna – Malinka – Czosnowska – Gimnazjum nr 1 
Start: 10.45-11.00 – przystanek autobusu nr 5 – ul. Szczawińska (przychodnia)
Trasa 3 (ok. 10 km) 
MKT rondo Rosanów – Rosanów – ul. Ciosnowska – Gimnazjum nr 1 
Start: 10.00-10.15 – przystanek tramwajowy Helenówek
 
Regulamin rajdu na www.zgierz.pttk.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub