REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Jaka pogoda na Sylwestra i Nowy Rok?

Sylwestrowy dzień powita nas zachmurzeniem dużym, ale z upływem dnia powinno się rozpogodzić. Opad dla Zgierza prognozowany jest symboliczny. Temperatura nie będzie wysoka. W dzień maksymalnie 4 stopnie. Noc nadal z pogodnym niebem i z lekkim mrozem do -2 stopni.

Nowy Rok rozpocznie się z zachmurzeniem dużym (chmury piętra średniego) ale wraz z upływem dnia w centralnej Polsce powinno się rozpogodzić. Temperatura +4 stopnie.
 
Zimy nie widać na horyzoncie przynajmniej do 8.01.2014 r. 
 
Z okazji Nowego Roku na łamach portalu Wirtualnyzgierz.pl chciałbym złożyć wszystkim czytelnikom dużo szampańskiej zabawy do białego rana, wiele uśmiechu oraz wszystkiego najlepszego na ten nowy 2014 r.
 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a