REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Jubileusz 20-lecia Hospicjum i 25-lecia Parafii NMP Różańcowej – 9.10.2014

W tym roku mija 20 lat od powstania Stowarzyszenia Hospicjum im. Jana Pawła II przy Parafii NMP Różańcowej w Zgierzu. Jubileusz ten stanowi niebywałą okazję do przywołania genezy Stowarzyszenia i wspomnienia osób, które je powołały do życia. To również doskonały moment do zaprezentowania podejmowanych przez lata prac i starań dla wypełniania misji, do której Hospicjum zostało powołane.

Aby uczcić tę imponującą rocznicę, zaprezentować dorobek 20 lat istnienia, etapy rozwoju i osiągnięcia Stowarzyszenie zaplanowało organizację uroczystych obchodów Jubileuszowych wraz z Parafią NMP Różańcowej, która obchodzi Jubileusz 25 lecia.

Z tej okazji serdecznie zapraszamy na uroczystości Jubileuszy 20-lecia Stowarzyszenia Hospicjum oraz 25-lecia Parafii w dniu 9 października 2014 r., o godz. 17.00 w kościele pw. NMP Różańcowej w Zgierzu, ul. Parzęczewska 70.
 
Program uroczystości
 
  • Godz. 17.00 uroczysta Msza Święta z okazji Jubileuszu 25-lecia Parafii NMP Różańcowej i 20-lecia Stowarzyszenia Hospicjum im. Jana Pawła II sprawowana przez Jego Ekscelencję Księdza Arcybiskupa Metropolitę prof. Marka Jędraszewskiego
  • Poświęcenie pamiątek Jubileuszowych – chorągwi i 4 ornatów
  • Przejście na plac budowy Hospicjum – ok. 50 m
  • Poświęcenie placu budowy Hospicjum przez Księdza Arcybiskupa
  • Zakończenie uroczystości
Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.