REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Klucz do równości, nie wykluczaj

 W dniach  18-19 października odbyły się dwa najważniejsze działania zaplanowane w projekcie "Klucz do równości – nie wykluczaj". Debata młodzieżowa i konferencja nt. "Przeciwdziałania wykluczeniom społecznym ze względu na płeć, orientację seksualną, wyznanie, kolor skóry, niepełnosprawność i biedę", którego inicjatorem było Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich EZG. Projekt został dofinansowany ze środków UE z programu Młodzież w Działaniu. 

Pierwszego dnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się debata młodzieżowa z udziałem 75 uczniów zgierskich szkół ponadgimnazjalnych. Młodzież pracowała w sześciu grupach pod czujnym okiem moderatorów. Następnego dnia miało miejsce podsumowanie debaty. Jakie wnioski płyną z dyskusji? O tym przeczytasz w najnowszym numerze tygodnika ITZ. Zachęcamy do lektury. 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność