REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Klucz do równości, nie wykluczaj

 W dniach  18-19 października odbyły się dwa najważniejsze działania zaplanowane w projekcie "Klucz do równości – nie wykluczaj". Debata młodzieżowa i konferencja nt. "Przeciwdziałania wykluczeniom społecznym ze względu na płeć, orientację seksualną, wyznanie, kolor skóry, niepełnosprawność i biedę", którego inicjatorem było Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich EZG. Projekt został dofinansowany ze środków UE z programu Młodzież w Działaniu. 

Pierwszego dnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się debata młodzieżowa z udziałem 75 uczniów zgierskich szkół ponadgimnazjalnych. Młodzież pracowała w sześciu grupach pod czujnym okiem moderatorów. Następnego dnia miało miejsce podsumowanie debaty. Jakie wnioski płyną z dyskusji? O tym przeczytasz w najnowszym numerze tygodnika ITZ. Zachęcamy do lektury. 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.