REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kolejne nielegalne wysypisko odpadów

W dniu 28 kwietnia 2011 r. ok. godz. 9:45 patrol Straży Miejskiej w Zgierzu zauważył nielegalne wysypisko odpadów komunalnych w lesie przy ul. Pieńki w Zgierzu. Podczas podjętych czynności funkcjonariuszom udało się zabezpieczyć materiał dowodowy wskazujący na sprawcę ich wyrzucenia.

– Sprawca po wyciągnięciu konsekwencji karnych zobowiązany zostanie do ich usunięcia lub poniesie koszty uporządkowania terenu – mówi Dariusz Bereżewski, komendant Straży Miejskiej w Zgierzu. 

To kolejny przypadek nielegalnego śmietnika jaki urządzają sobie niektórzy mieszkańcy. Niedawno odkryto dzikie składowisko odpadów w lesie niedaleko byłego zakładu Boruta. Wówczas nie udało się zidnetyfikować sprawcy, mimo przeszukiwań śmieci. Nie pozostawił on żadnych śladów, które mogłbyby go zdradzić. 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a