REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kolizja seicento z tirem

W piątek (01.07.2011 r.) około godz. 15.20 doszło do kolizji w centrum Zgierza na fragmencie drogi krajowej nr 1 na wysokości rozjazdu na Piątek i Łęczycę. W zdarzeniu brały udział fiat seicento oraz ciągnik siodłowy. Samochody skutecznie zablokowały ruch od strony Łodzi.  Przybyli na miejsce policjanci ściągnęli auta na pobliski parking, by tam przeprowadzić czynności. Jak poinformował dyżurny zgierskiej komendy, w zderzeniu nie było rannych. 

Zdarzenie miało miejsce w godzinach tygodniowego szczytu, w okresie weekendowych powrotów i wyjazdów, dlatego tym bardziej stanowiło utrudnienie dla kierujących.

To nie jedyne uciążliwości jakie napotkali w deszczowy piątek kierowcy na drodze krajowej nr 1 w Zgierzu. Około południa miał miejsce tradycyjny cygański pochówek. Do korków dochodziło w rejonie ul. Łęczyckiej i Ozorkowskiej, gdzie ruch tamowała tradycyjna romska procesja pogrzebowa.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub