REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kupił i spożywał alkohol razem z nieletnimi

W dniu 15 marca 2014 r. około godziny 21:10 funkcjonariusze wspólnego patrolu Straży Miejskiej w Zgierzu i Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu zauważyli grupę ośmiu osób spożywających alkohol w parku przy ul. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu. Po podjęciu interwencji okazało się, że z tej grupy sześć osób jest nieletnich w wieku od 14 do 17 lat i dwie osoby dorosłe, z których jedna kupiła alkohol nieletnim. Pięcioro z nieletnich było pod wpływem alkoholu, którego zawartość w wydychanym powietrzu wynosiła od 0,26 do 1,32 promila. Nieletnich odebrali prawni opiekunowie, a dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Zgierzu.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.