REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kupił i spożywał alkohol z osobą nieletnią

W dniu 18 lutego 2014 r. około godziny 13:25 patrol Straży Miejskiej w Zgierzu zauważył dwie osoby spożywające piwo w Parku Miejskim im. T. Kościuszki w Zgierzu. Po podjęciu interwencji okazało się, że jedną z osób jest nieletni w wieku 15 lat a drugą mężczyzna w wieku 23 lat, który kupił alkohol nieletniemu. Nieletni został przekazany do dyspozycji KPP w Zgierzu, która prowadzi dalsze postępowanie w tej sprawie.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak dobrać krzesła do restauracji?

Otwarcie własnego lokalu gastronomicznego to ogromne wyzwanie, w którym każdy detal ma ogromny wpływ na końcowy sukces całego przedsięwzięcia. Choć wielu właścicieli skupia się głównie