REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kwietniowy Koncert w Dobrym Tonie – Krzysztof Daukszewicz

 22 kwietnia 2015 r. na scenie teatralnej MOK wystąpi Krzysztof Daukszewicz: satyryk, poeta, kompozytor, gitarzysta i piosenkarz.

 
W przeszłości współtworzył i występował w wielu kabaretach: Gwuść, Na Pięterku, współpracował z kabaretem Pod Egidą, prowadził wraz z Januszem Gajosem Hotel Nitz. W latach 1979-84 był kierownikiem literackim Teatru na Targówku.
 
Realizował autorskie recitale i programy telewizyjne, takie jak: Na tronie, U pana Krzysia, Rozmowy ze zgryzem. Jest autorem sztuk teatralnych „Cycek”, „Bunkier”, zbioru satyrycznego „Między Worłujem a Przyszłozbożem” i wielu książek, piosenek oraz felietonów.
 
Artysta przyjedzie do Zgierza z recitalem pt."Tuskoland" – autorskim programem satyrycznym,
w którym celnie wskazuje i wyśmiewa absurdy dzisiejszego społeczeństwa. Będzie to także okazja do posłuchania najbardziej znanych utworów Krzysztofa Daukszewicza.
Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Ceny biletów wstępu: 15 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny).

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,

Czym różni się procesor Intel Core i3 od i5?

CPU, centralna jednostka obliczeniowa lub po prostu procesor, to jeden z najbardziej istotnych podzespołów każdego komputera. Jego podstawowe zadanie to interpretowanie wszystkich podejmowanych na urządzeniu