REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Łódzkie centra handlowe prześcigają się w imprezach

Początek lata sprzyja zabawom. Największe łódzkie centra handlowo-rozrywkowe konkurują o uwagę gości. Billboardy reklamujące same centra i imprezy pojawiają się nie tylko w Łodzi, ale w miasta okolicznych oddalonych nawet do 70 km.
 
Niedawno na dachu Galerii Łódzkiej można było podziwiać nietypowe i wyjątkowe auta na show „Ale bryka”. W najbliższy weekend będzie można oglądać samochody rodem z PRL-u: maluchy, polonezy, wartburgi, dacie. Redakcja polskiej edycja magazynu TopGear organizuje ich rajd po wschodniej Polsce. Dziennikarze chcą sprawdzić jak samochody radzą sobie na dzisiejszych drogach, a wszystkie są wyremontowane i lśniące. Auta wyruszą z rynku Manufaktury. Start imprezy w niedzielę (04.07.2010 r.) o godz. 10.00.
 
Z kolei w poniedziałek Port Łódź Junior zaprasza najmłodszych i rodziców na zabawy: zjazdy dmuchanymi balonami, puszczanie kapsli etc. Zgierzanom najbliżej będzie z pewnością wpaść do Manufaktury, ale dla tych, którzy mają dość korków na krajowej jedynce nawet w niedzielę, polecamy dojazd do Portu Łódź al. Włókniarzy.
 

Inne

Ciekawe artykuły