REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Lumenis lightsheer duet

 Lumenis lightsheer duet – co to takiego?

 
Fanki depilacji laserowej na pewno kojarzą narzędzie, jakim jest lumenis lightsheer duet. Jest to jeden z najnowocześniejszych laserów do usuwania owłosienia, który posiadają tylko najbardziej profesjonalne salony depilacji. Lasery dostępne są już od kilkunastu lat w gabinetach. Niestety zabiegi wykonywane za ich pomocą były bardzo inwazyjne dla skóry, a ponadto usuwanie owłosienia powodowało straszny ból. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, specjaliści stworzyli nowoczesny laser lumenis lightsheer duet. 
 
Jak działa lumenis lightsheer duet?
 
Laser lumenis lightsheer duet to inaczej laser diodowy. Usuwanie owłosienia za jego pomocą odbywa się poprzez naświetlanie diodami. Dioda jest wrażliwa na melatoninę, czyli barwnik zawarty we włosach. Dzięki temu uderza bezpośrednio w strukturę włosa, nie podrażniając naskórka. Jest w zupełności bezpieczny i polecany przez profesjonalistów. Laser diodowy jest niezwykle skuteczny, ale posiada jedną wadę. Ze względu na fakt, że lumenis lightsheer duet jest wrażliwy na działanie melatoniny, nie niszczy on włosków, które są jej pozbawione. Im ciemniejszy włos, tym więcej melatoniny posiada. Jasne włosy są więc często pomijane w procesie usuwania owłosienia metodą laserową. Fakt ten zasmuci szczególnie posiadaczki jasnych włosów.
 
Gdzie wykonywać zabiegi laserem diodowym?
 
Laser diodowy to jedno z najnowocześniejszych urządzeń. Posiadają je więc jedynie profesjonalne gabinety depilacji. Przed wybraniem salonu, warto przejrzeć opinie i zapoznać się dokładnie z ofertą proponowanych usług. Niektóre z gabinetów depilacji, przed wykonaniem zabiegu, oferują darmową konsultację. Jest to świetne rozwiązanie, które pomoże rozwiać wątpliwości i uporać się z dręczącymi pytaniami. Dodatkowo, podczas takiej konsultacji dowiesz się czego należy unikać i jak postępować po zabiegu. Kontakt do przykładowego gabinetu znajduje się na stronie http://epilove.pl/depilacja-laserem-diodowym/. Istnieje kilka zasad, których należy się trzymać zaraz po depilacji laserowej. Odpowiednie przygotowanie do niej jest równie ważne. Profesjonalista rozwieje Twoje wątpliwości i dokładnie wytłumaczy jak działa laser diodowy. 

 

Inne

Ciekawe artykuły