REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Miasto ufundowało kolonie

Dwa autokary z siedemdziesięciorgiem uczniów zgierskich szkół podstawowych wyjechały w poniedziałek (09.08.2010 r.) na kolonie do Władysławowa. Dzieci będą wypoczywać w tej nadmorskiej miejscowości przez 10 dni. Ich podróź i pobyt zostały w całości sfinansowane z budżetu miasta Zgierza, z którego przeznaczono na ten cel 56 tys. zł.
 
Uczestników kolonii wytypowali pedagodzy szkolni. Pod uwagę brana była sytuacja finansowa w rodzinie. W większości przypadków rodziców nie stać byłoby na opłacenie dziecku wakacyjnego wyjazdu. Dzięki pomocy władz miasta dzieci zobaczą morze, niekiedy po raz pierwszy w życiu.
 
Niespodzianką dla kolonistów było spotkanie z prezydentem Zgierza Jerzym Sokołem, który pojawił się na miejscu zbiórki. Żegnając wyjeżdżających prezydent życzył im szczęśliwej podróży, miłego pobytu i wielu wrażeń. 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.