REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Miasto ufundowało kolonie

Dwa autokary z siedemdziesięciorgiem uczniów zgierskich szkół podstawowych wyjechały w poniedziałek (09.08.2010 r.) na kolonie do Władysławowa. Dzieci będą wypoczywać w tej nadmorskiej miejscowości przez 10 dni. Ich podróź i pobyt zostały w całości sfinansowane z budżetu miasta Zgierza, z którego przeznaczono na ten cel 56 tys. zł.
 
Uczestników kolonii wytypowali pedagodzy szkolni. Pod uwagę brana była sytuacja finansowa w rodzinie. W większości przypadków rodziców nie stać byłoby na opłacenie dziecku wakacyjnego wyjazdu. Dzięki pomocy władz miasta dzieci zobaczą morze, niekiedy po raz pierwszy w życiu.
 
Niespodzianką dla kolonistów było spotkanie z prezydentem Zgierza Jerzym Sokołem, który pojawił się na miejscu zbiórki. Żegnając wyjeżdżających prezydent życzył im szczęśliwej podróży, miłego pobytu i wielu wrażeń. 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub