REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Miasto ufundowało kolonie

Dwa autokary z siedemdziesięciorgiem uczniów zgierskich szkół podstawowych wyjechały w poniedziałek (09.08.2010 r.) na kolonie do Władysławowa. Dzieci będą wypoczywać w tej nadmorskiej miejscowości przez 10 dni. Ich podróź i pobyt zostały w całości sfinansowane z budżetu miasta Zgierza, z którego przeznaczono na ten cel 56 tys. zł.
 
Uczestników kolonii wytypowali pedagodzy szkolni. Pod uwagę brana była sytuacja finansowa w rodzinie. W większości przypadków rodziców nie stać byłoby na opłacenie dziecku wakacyjnego wyjazdu. Dzięki pomocy władz miasta dzieci zobaczą morze, niekiedy po raz pierwszy w życiu.
 
Niespodzianką dla kolonistów było spotkanie z prezydentem Zgierza Jerzym Sokołem, który pojawił się na miejscu zbiórki. Żegnając wyjeżdżających prezydent życzył im szczęśliwej podróży, miłego pobytu i wielu wrażeń. 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają