REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Miejsca ustawienia fotoradaru w Zgierzu w miesiącu październiku 2015 r.

 Straż Miejska w Zgierzu, w załączeniu publikuje dyslokację punktów pomiarowych dla przenośnego urządzenia samoczynnie ujawniającego i rejestrującego naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami – fotoradaru Multanova 6F na miesiąc październik 2015 roku, znajdujących się na terenie miasta Zgierza. Dodatkowo Straż Miejska w Zgierzu informuje, że w związku ze zmianą obowiązujących przepisów prawa cofających uprawnienia do posiadania fotoradarów przez straże gminne (miejskie) od dnia 1 stycznia 2016 roku, dzień 30 października 2015 roku będzie ostatnim dniem, w którym wystawiony będzie fotoradar na terenie miasta Zgierza.

 

 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.