REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Miejsce na ubrania

Gdzie trzymacie swoje ubrania? Większość z Was najpewniej odpowie, że w szafach na półkach lub na wieszakach. A, czy czasem nie brakuje Wam takiego miejsca w Waszych domach, gdzie moglibyście mieć miejsce na takie ubrania, które musicie mieć pod ręką. Przykład? Przychodzicie do domu w bluzie, którą zdejmujecie. Nie chcecie jednak jej od razu wkładać do szafy, bo wiecie, że ją zaraz ubierzecie. Nie chcecie jednak jej rzucać na kanapę, bo zaraz zrobi się Wam stos takich ubrań. Czy w takiej sytuacji można znaleźć inne rozwiązanie?
 

Wygodny i stylowy wieszak

W takich oraz w innych sytuacjach bardzo fajnym rozwiązaniem są wieszaki na ubrania na kółkach. Koszt takiego wieszaka nie jest duży, a można zakupić dla swojego domu bardzo praktyczny element. Za taki zwykły, "goły" wieszak bez żadnych udziwnień możecie zapłacić około trzydziestu złotych. Chodzi tutaj o taki najprostszy model z jednym ramieniem. Taki bardziej zaawansowany, który ma dwa ramienia to niewiele większy koszt, bo około 50 złotych. Dokładna cena zależna jest od tego, gdzie taki wieszak będziecie kupować.
 

Estetyka i funkcjonalność

Wieszaki na ubrania na kółkach to po pierwsze estetyka, a po drugie funkcjonalność. Estetyka, bo na Waszych łóżkach i kanapach nie będzie zalegała sterta ubrań i nie będziecie musieli się tego wstydzić. Po drugie – będziecie mogli zadbać o swoje ubrania i mieć je w naprawdę dobrym stanie. Nie będą wygniecione i gotowe do założenia. Dodatkowo, jeżeli zakupicie model bardziej zaawansowany będziecie mieli na nich również odpowiednią półkę na buty.
 

Z miejsca na miejsce

Wieszaki na ubraniach spisują się również dobrze, kiedy chcecie przewieźć je w inne miejsce, np. z pokoju do garderoby, czy nawet do mieszkania swojej sąsiadki chcącej pożyczyć od Was ubrania. Po co macie nosić wszystko w rękach, skoro wszystko możecie ze spokojem powiesić i wygodnie pchać? W szczególności, że takie wieszaki na kółkach są bardzo lekkie i na pewno bez problemu uda Wam się je przewozić z miejsca na miejsce. Żeby nie przesuwały Wam się niepotrzebnie, to pamiętajcie o założeniu odpowiedniej blokady na kółka.

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub