REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Mieszkańcy ul. Piaskowej i Małej będą mieli kanalizację

 Spółka miejska „Wodociągi i kanalizacja – Zgierz” Sp. z o.o. ogłosiła przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej na obydwu ulicach. Głównym kryterium wyboru jest cena. Termin składania ofert ustalono na 06.09.2010 r. Dzięki nowej sieci sanitarnej zlikwidowanych zostanie kilkanaście przydomowych szamb, a mieszkańcy otrzymają dostęp do nowoczesnej infrastruktury miejskiej.

Inwestycja ma być gotowa do 15.11.2010 r. Jest ona kolejną częścią szerokiego projektu budowy sieci wodno-kanalizacyjnej w Zgierzu. Cały projekt wart jest około 100 mln zł i współfinansowany jest ze środków unijnych. Dzięki niemu czystą wodę w kranach oraz wygodne odprowadzanie ścieków zagwarantowane mają mieszkańcy z następujących dzielnic: Chełmy (gdzie wykopy rozpoczęły się najwcześniej) Adelmówek, Rudunki, Podleśna, Krzywie oraz częściowo Proboszczewice, gdzie prace nadal trwają. 

Inne

Ciekawe artykuły

Gdzie zorganizować swoje wesele?

Organizacja wesel to stresujące zadanie, zwłaszcza dla młodej pary. Przecież w tym wyjątkowym dniu wszystko powinno być idealne. Z tego powodu niezbędny jest wybór takiego