REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

MKP Boruta Zgierz vs RTS Widzew Łódź

Już w najbliższą środę (tj. 11 listopada 2015 r.) kibiców Boruty czeka nie lada widowisko. Zawodnicy zgierskiego klubu, podejmą u siebie drużynę Widzewa Łódź. Miejski Klub Piłkarski ze Zgierza po 16 kolejkach zebrał zaledwie 15 punktów, co daje mu 18 pozycję w IV lidze. Robotniczy Klub Sportowy z Łodzi zgromadził w tym czasie 31 punktów i zajmuje 4 miejsce w lidze z zaledwie 9 punktami straty do lidera. Choć może nie jest to mecz na szczycie, to nie codziennie gości się na swoim boisku tak utytułowaną drużynę jak Widzew i chłopcy z Boruty zrobią wszystko by nie zawieść swoich kibiców i zatrzymać 3 punkty u siebie. 

O ogromnym zainteresowaniu starciem z Widzewem niech świadczy fakt, że na 6 dni przed meczem, nie ma już biletów w sprzedaży. W oficjalnym komunikacie Miejski Klub Piłkarski Boruta Zgierz poinformował, że wszystkie bilety na mecz zostały wyprzedane, a Klub nie będzie prowadził przedsprzedaży wejściówek. Klub w pierwszej kolejności umożliwił zakup biletów członkom stowarzyszenia MKP Boruta. Cześć biletów została przekazana Kibicom Widzewa.

 Z powodu tak dużego zainteresowania organizatorzy oraz policja pragną przypomnieć o zasadach jakie obowiązują na terenie Stadionu Miejskiego w Zgierzu. Szczególnie zwracają uwagę na zakazy obowiązujące na terenie Stadionu zawarte w punkcie 10 regulaminu, których będą skrupulatnie przestrzegać. W punkcie tym jest mowa o zakazie:

-wnoszenia i używania środków odurzających
-wstępu oraz przebywania w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub użycie wszelkiego rodzaju innych środków odurzających
-rozniecania ogniska, użwania wszelkiego rodzaju fajerwerków, świec dymnych i innych materiałów pirotechnicznych 
-pisania i malowania na urządzeniach, ogrodzeniu
-wchodzenia na obszary, które na imprezie nie są przeznaczone dla publiczności
-prowadzenia działalności handlowej, aktywizacji bez posiadanego pozwolenia
-załatwiania potrzeb fizjologicznych poza miejscami wyznaczonymi
-zaśmiecania trybun
-rzucania wszelkimi niebezpiecznymi przedmiotami
-innych czynności, które mogą być powodem zagrożenia zdrowia i życia osób przebywających na Stadionie, bądź mogą doprowadzić do jego uszkodzenia lub zniszczenia

Rygorystycznie będzie też przestrzegany punkt 11 mówiący o zakazie wnoszenia na teren Stadionu:

-wszelkiego rodzaju broni
-przedmiotów mogących być użytych jako broń
-czapek „kominiarek” lub masek mogących służyć do maskowania się celem uniemożliwienia identyfikacji przez organizatora imprezy, policję i służby porządkowe
-pojemników do rozpylania gazu, substancji żrących, farbujących i zapalających oraz wybuchających
-butelek szklanych, przedmiotów wykonanych ze szczególnie trwałego materiału
-przedmiotów o dużej objętości jak drabiny, stołki, krzesła, skrzynie itp.
-fajerwerków, kul świecowych i innych środków pirotechnicznych
-urządzeń do wytwarzania dymu i hałasu o napędzie mechanicznym
-narkotyków, środków odurzających, substancji psychotropowych oraz dopalaczy (tj. produkty zawierające substancje psychoaktywne)
-innych przedmiotów, materiałów oraz urządzeń, które mogą stwarzać zagrożenie.

 

Pełny Regulamin Korzystania ze Stadionu Miejskiego w Zgierzu załączamy w formie pdf. 

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.