REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Noc Sobótkowa w Zgierzu – 23.06.2011 (patronat medialny)

Już drugi raz Nieformalna Grupa Młodzieży ma zaszczyt zaprosić Was na Noc Sobótkową w Zgierzu. – Wielu z Was pamięta jeszcze zeszłoroczną Sobótkę. Mamy nadzieję, że ta będzie jeszcze lepsza – zapewniają organizatorzy. Impreza odbędzie się 23.06.2011 r. w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki.

PROGRAM
godz. 16.00 Polowa Msza święta
godz. 16.50 Performance bębniarzy
godz. 17.20 Występ Orkiestry Pali się! (http://www.myspace.com/palisie)
godz. 18.20 Pokaz Capoeiry (http://www.facebook.com/capoeiralodz)
godz. 19.00 Występ Akademii Dźwięku (http://www.mokzgierz.pl/kategorie/akademia_dzwieku)
godz. 19.30 Występ Grupy Tanecznej CKD
godz. 19.40 Występ Zespołu Jar (http://www.jar.org.pl/)
godz. 20.40 Występ ZPiT BORUTA (http://www.zpitboruta.miasto.zgierz.pl/)
godz. 21.10 Pokaz Fireshow Teatru Fen-x (http://fen-x.art.pl/)
godz. 21.40 Obrządek Sobótkowy w wykonaniu ZPiT BORUTA

Dodatkowo na Jarmarku Sobótkowym czeka Was wiele ciekawych i różnorodnych atrakcji i stoisk m.in. wyroby rękodzielnicze, rzemieślnicze, wystawa decoupage’u, ikon, wycinanek łowickich. Specjalną atrakcją będą warsztaty z plecenia wianków – zdradza Jakub Pyrzanowski, koordynator projektu.

Organizatorzy zapraszają podmioty gospodarcze, stowarzyszenia, organizacje, kluby itp. (oprócz patrii politycznych i organizacji politycznych) do składania zgłoszeń na postawienie stoisk w trakcie trwania imprezy. Zgłoszenia należy kierować pod adres mail: [email protected] do dnia 20.06.2011r. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wystawcy.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a