REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Nowe radiowozy dla zgierskiej Policji

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zgierskiej jednostki policji otrzymali dwa nowe radiowozy. Pierwszy to samochód marki Opel Insignia wyposażony w silnik o pojemności 2,0, 250 KM, widerejestrator zamontowany z przodu i tyłu. Nowością są wyświetlane na tyle pojazdu napisy np. wyłącz telefon. Drugi to fiat ducato 2, 3 TD. Pojazd ten służyć będzie mundurowym interweniującym w związku z wypadkami drogowymi. Wnętrze specjalistycznego radiowozu zostało wyposażone w nowoczesne profesjonalne biuro (komputer, skaner, aparat fotograficzny) Także zewnętrznie inaczej wygląda niż te, które można dziś spotkać na drogach. Pierwszą zasadniczą różnicą jest brak znaku ostrzegawczego na dachu zamiast, którego radiowóz został doposażony w niebieskie ledowe sygnały uprzywilejowania oraz belki z wyświetlanymi napisami np. zjedź na lewo.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.