REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Nowo otwarty sklep APM zaprasza na zakupy (artykuł sponsorowany)

Serdecznie zapraszamy do nowego sklepu APM w Zgierzu. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór rajstop damskich i legginsów renomowanych firm, m. in. Marilyn, Mona, Knittex, Gatta. Produkty te są znane w całej Europie, głównie ze względu na doskonałą jakość wykonania i niebanalne wzornictwo. W naszym sklepie znajdą je państwo w bardzo szerokim wyborze. Posiadamy kilka kolekcji różnych producentów. Produkty są dostępne w pełnej gamie kolorystycznej i o różnej wielkości oczek. Pończochy i rajstopy występują w grubości 15 den do 100 den. Na życzenie naszych klientek możemy sprowadzić specjalne linie rajstop modelujące sylwetkę oraz modele dla kobiet w ciąży. 

Sprzedajemy również rajstopy i skarpetki dziecięce takich producentów jak: Knittex, Gatta, Marilyn, Syntex, Wola, Chili. Ofertę sklepu uzupełniają skarpetki męskie i podkolanówki, oraz bielizna różnych rodzajów.

Sklep APM cechuje niska marża dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni bardzo korzystnych cen na wszystkie produkty.
W naszym sklepie cena za parę skarpet dziecięcych zaczyna się od 1,20zł, rajstop damskich od 1,90 zł, skarpet męskich od 2,20 zł, legginsów od 4,00 zł. 
 
8 marca z okazji Dnia Kobiet Wszystkie Panie otrzymują rabat na cały asortyment w wysokości 5%. 
 
Serdecznie zapraszamy – Zgierz ul. Łęczycka 6 (obok Urzędu Gminy)
 
Sklep czynny:
Poniedziałek-piątek w godzinach: 10:00-18:00
Sobota w godzinach: 9:00-14:00
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a