REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Nowy mural w Zgierzu

W imieniu zespołu projektu Zgierz Otwarty miło mi poinformować, że właśnie dokończony został mural wielkoformatowy na ścianie kamienicy przy zbiegu ul.Długiej i Armii Krajowej. Został on zaprojektowany i wykonany przez  grupę WypiszWymaluj, w ramach projektu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Zdolności Dzieci i Młodzieży "Zgierz Otwarty". Mural przedstawia w symboliczny sposób trzy ważne międzywojenne społeczności Zgierza – katolicką, ewangelicką i żydowską. Realizuje główne przesłanie inicjatorek i inicjatorów projektu, by Zgierz stał się bardziej otwarty – na inne kultury, wyznania, orientacje, płeć i poglądy. Mural jest doskonale widoczny z trasy krajowej A1 i mamy nadzieję, że utrwali pozytywny wizerunek naszego miasta.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.