REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Osłabiony Włókniarz wystąpi w Unisławiu

W sobotę (23.10.2010 r.) w Unisławiu o godzinie 10 rozpocznie się ostatni w tym roku turniej Ekstraligi rugby 7. Włókniarz Zgierz czeka bardzo ciężka przeprawa z Gdańskiem, Rumią, Chojnicami oraz aktualnym mistrzem Ekstraligi 7 Unisławiem. 

 Brak trzech podstawowych zawodników może odbić się na poziomie gry zespołu Przemysława Pietrzaka ale wcale nie musi. Liczymy na to że ich zmiennicy staną na wysokości zadania i z podniesionymi głowami wrócimy do Zgierza.

 Dlaczego Włókniarz wystąpi w osłabionym składzie? Nieobecność Marcina Sądelskiego związana jest z powołaniem na mecz reprezentacji. Rafał Similski leczy kontuzję, a Paweł Godek musi wywiązać się ze swoich pozaklubowych zobowiązań. 

 

1 Gdańsk – Zgierz

2 N. Sącz – Bydgoszcz

3 Rumia – Ruda Śl.

4 Gdynia – Unisław

5 Zgierz – Chojnice

6 N. Sącz – Gdańsk

7 Ruda Śl. – Unisław

8 Gdynia – Chojnice

9 Zgierz – Rumia

10 Unisław Gdańsk

11 Ruda Śl. – Bydgoszcz

12 N. Sącz – Gdynia

13 Rumia – Chojnice

14 Gdańsk – Bydgoszcz

15 Ruda Śl. – Gdynia

16 N. Sącz – Chojnice

17 Unisław – Zgierz

18 Bydgoszcz – Rumia

 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają