REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Osłabiony Włókniarz wystąpi w Unisławiu

W sobotę (23.10.2010 r.) w Unisławiu o godzinie 10 rozpocznie się ostatni w tym roku turniej Ekstraligi rugby 7. Włókniarz Zgierz czeka bardzo ciężka przeprawa z Gdańskiem, Rumią, Chojnicami oraz aktualnym mistrzem Ekstraligi 7 Unisławiem. 

 Brak trzech podstawowych zawodników może odbić się na poziomie gry zespołu Przemysława Pietrzaka ale wcale nie musi. Liczymy na to że ich zmiennicy staną na wysokości zadania i z podniesionymi głowami wrócimy do Zgierza.

 Dlaczego Włókniarz wystąpi w osłabionym składzie? Nieobecność Marcina Sądelskiego związana jest z powołaniem na mecz reprezentacji. Rafał Similski leczy kontuzję, a Paweł Godek musi wywiązać się ze swoich pozaklubowych zobowiązań. 

 

1 Gdańsk – Zgierz

2 N. Sącz – Bydgoszcz

3 Rumia – Ruda Śl.

4 Gdynia – Unisław

5 Zgierz – Chojnice

6 N. Sącz – Gdańsk

7 Ruda Śl. – Unisław

8 Gdynia – Chojnice

9 Zgierz – Rumia

10 Unisław Gdańsk

11 Ruda Śl. – Bydgoszcz

12 N. Sącz – Gdynia

13 Rumia – Chojnice

14 Gdańsk – Bydgoszcz

15 Ruda Śl. – Gdynia

16 N. Sącz – Chojnice

17 Unisław – Zgierz

18 Bydgoszcz – Rumia

 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od